korporatīvie pasākumi

Korporatīvie pasākumi

Korporatīvie pasākumi, pazīstami arī kā komandas saliedēšanas pasākumi, ir lielisks veids, kā atpūsties kopā ar savu darba kolektīvu un nostiprināt draudzības saites. Noteikti izvēlieties lāzertagu, jo tas būs lielisks korporatīvā pasākuma papildinošais elements! Jums būs iespēja gan aktīvi atpūsties, gan izpriecāties, gan savstarpēji sadarboties kā reālai komandai. Mēs esam pārliecināti – jums noteikti patiks!

  • Patiks arī dāmām – lāzertags nav sāpīgs vai traumatisks
  • Aizraujoša aktivitāte, kas no kolēģiem izveido reālus draugus
  • Mēs atrodamies jums ērtā atrašanās vietā – Rīgas centrā

Rezervējiet aizraujošu pasākumu savam kolektīvam jau tagad!

Pie mums nereti veidojas nedēļām garas spēlēt gribētāju rindas. Tāpēc, ja vēlaties tikt pie sev vēlamā spēles datuma un laika, tad rezervējiet korporatīvo pasākumu savam kolektīvam pēc iespējas savlaicīgāk!

(Rezervācija aizņem tikai 20 sekundes)

Klientu atsauksmes

Super atrakcija! Spēle ir ļoti daudzpusīga un aizraujoša. Ieteikums apmeklētajiem – nevelciet neko pārāk biezu, mugura palika slapja jau pēc pirmajām 10 minūtēm. Lielisks veids kā saliedēties jebkuram kolektīvam. Noteikti iesaku!

– Eduards Balodis

Perfekta organizatoriskā puse, pluss ideāla vieta, kur rīkot team-bounding pasākumus. Azarts, noskriešanās, un reāls kariņš! Iesaku ikvienam!

– Karīna Kaminska

Ļoti patika, var noskrieties ne pa jokam, azartiski spēles vadītāji. Noteikti atgriezīšos uzspēlēt. Atrašanās vieta – ērti pieejama.

– Krišjānis Hofmanis

Jautra spēle un lieliski instruktori!

– Mārtiņš Vītols

Super! Ideala vieta team building pasakumiem! Atraktivs vaditajs! Inchiga istaba atputai! Interesantas misijas! Noteikti atgriezisimies!! ?

– Karina Saidova

Komandas saliedēšana

Mēs parūpēsimies, par to, lai jūs ne tikai labi pavadītu laiku, bet arī nostiprinātu savstarpējās sadarbības un uzticības saites. Komandas saliedēšana šeit ir prioritāte un spēles procesa sastāvdaļa. Īpašas spēles misijas, instruktora padomi un papildus aktivitātes ļaus sasniegt nosprausto mērķi.

lāzertags izklaidei
komandas saliedēšana
lāzerpeintbols izklaidei

Spēles laukums ir  plašs un interesants. To kopumā veido 30 dažāda izmēra, savstarpēji savienotas telpas un gaiteņi. Laukuma kopējā platība pārsniedz 1200 kvadrātmetrus, un laukums ir kā radīts lielākam spēlētāju skaitam, kas korporatīvajos pasākumos ir ierasta lieta. Septiņus metrus augsti logi ar skatu uz vienmēr steidzīgo Vanšu tiltu, interjers ar Latvijas labāko graffiti mākslinieku sienu gleznojumiem un vēsturiskā Preses nama atmosfēra. Tas viss lāzera peintbolu dara vēl oriģinālāku un interesantāku!

Mūsu pieredze un piedāvājums

Līdz šim pie mums ir aizvadīti jau vairāk nekā 70 korporatīvie pasākumi. Starp mūsu klientiem ir minami tādi uzņēmumi kā Swedbank, Statoil, Viasat, Tele2 un daudzi citi. Vairākiem uzņēmumiem mūsu apciemojums jau ir kļuvis par ikmēneša tradīciju. Mēs cenšamies darīt visu, lai mūsu klienti saņemtu vairāk, kā sagaida.

Mēs nodrošināsim jūs ar visu nepieciešamo spēles ekipējumu, bezmaksas autostāvvietu, profesionālu instruktoru & pasākumu vadītāju, kā arī speciālu telpu pēcspēles pasēdēšanai ar skatu uz Vecrīgu. Tajā jūs varēsiet gan pārrunāt spēlē piedzīvoto, gan atjaunot spēkus, mielojoties ar gardumiem.

  • Rezervējiet savu pasākumu vai uzdodiet jautājumus, zvanot pa tālr. +371 27 339 091