lāzertags rīgā

Lāzertags Rīgā

Ja vēlaties aizraujoši un oriģināli pavadīt laiku kopā ar draugiem, tad lāzertags viennozīmīgi būs pats labākais izklaides formāts Rīgā! Varēsiet riktīgi izkustēties, izšaudīties un rezultātā arī izsmieties. Spēles vadītājs parūpēsies par humora pilnu atmosfēru gan spēles procesā, gan pēc tās. Tiksiet pie foršām misijām, un laiks aizlidos nemanot. Izmēģiniet – garantējam, ka Jums patiks!

  • Mēs atrodamies patiešām ērtā atrašanās vietā – Rīgas centrā
  • Nedēļas nogalēs, pēc pieprasījuma, mēs strādājam visu diennakti
  • Bez maksas piedāvājam speciālu telpu pēcspēles ballītei

Rezervējiet spēli un gatavojieties jautrībai!

Nestiepiet gumiju garumā, jo citi var pasteigties jūsu vietā! Pie mums rindas mēdz stiepties vairāku nedēļu garumā, tāpēc, jo ātrāk veiksiet spēles rezervāciju, jo drīzāk tiksiet pie sev vēlamā spēles laika.

(Rezervācija aizņem tikai 20 sekundes)

Klientu atsauksmes

Pārsteidzoši jautri un spriedzes pilni! Daudz labāka pieredze nekā peintbolā un zelta bolinga (bijušajā) lāzertrasē, nav nekāds smags inventārs un ļoti lielas telpas, izcila pieredze! Iesaku visiem, nožēlot nav iespējams! Ļoti labi aizvadītas dažas stundas, kas atstās smaidu uz sejas!

– Alekss Vecvanags

Fantastiska aktīva atpūta draugu lokā. Kā arī laba iespēja nosvinēt kādus svētkus. Ļoti atraktīvi spēles vadītāji. Interesanti piedomāts par to, lai neapniktu un varētu spēlēt kaut visu dienu, jo ir izdomātas ļoti daudz un dažādas misijas. Telpas nodrošina vajadzīgo atmosfēru.

– Kristīne Felzenberga

Misijas bija aizraujošas – visi bijām slapji, tā kā bez maiņas drēbēm labāk neierasties! Milzīgs paldies organizatoriem, puiši ļoti atsaucīgi un aktīvi. Ja kāds vēlas spēlēt lāzerpeintbolu, tad dariet to šeit, Preses nama telpas ir lieliskas un slikti laikapstākļi nevar būt šķērslis!

– Krista Spriesle

Ko darīt Rīgā – lāzerpeintbols izklaidei!

Nereti mēs uzdodam jautājumu – ko darīt Rīgā – jo šķietami viss jau ir izmēģināts, tomēr lāzerpeintbols ir kaut kas nedaudz oriģinālāks par ierastajām aktivitātēm. Iespēja nošaut draugus un nenonākt cietumā. Iespēja vakara laikā simts reizes redzēt gaismu tuneļa galā un atkal atgriezties. Un, kaut arī vakars būs pavadīts baigā jautrībā, no rīta nesāpēs galva. Sāpēs kājas, jo skriešana šeit būs pamatīga. 🙂

lāzertags cenas
lāzertags izklaide
lāzerpeintbols izklaide rīgā

Un nekur šo spēli nebūs tik interesanti spēlēt kā Preses namā, jo šeit valda ļoti tematiska atmosfēra. Vēsturiskais, urbānais šarms mija ar Latvijas labāko graffiti mākslinieku veikumu. Spēles laukums pārsniedz tūkstoš kvadrātmetrus. To veido vairāk nekā trīsdesmit dažāda izmēra, savstarpēji savienotas telpas un gaiteņi. Spēles laukums ir interesants, bet īpaši izcelt vajadzētu ballītēm paredzētās telpas. 😉

Ballīšu telpas ar skatu uz Vecrīgu

Bez skaļuma ierobežojuma un kašķīgiem kaimiņiem. Lāzertags var būt tikai kā iesildīšanās mazliet trakākam vakaram. Mēs piedāvājam divas ballīšu telpas ar skatu uz Vecrīgu. Katrā saies savi divdesmit cilvēki. Galdi, krēsli – viss kā pienākas. Ballīšu telpas būs iespēja izmantot arī spēles gaitā – lai atsvaidzinātos un atjauninātu enerģijas krājumus. Ballītēm paredzētās telpas ir iekļautas pakalpojuma cenā.Mēs nodrošināsim jūs ar visu nepieciešamo spēles ekipējumu, bezmaksas autostāvvietu, profesionālu instruktoru & pasākumu vadītāju, kā arī speciālu telpu pēcspēles pasēdēšanai ar skatu uz Vecrīgu. Tajā jūs varēsiet gan pārrunāt spēlē piedzīvoto, gan atjaunot spēkus, mielojoties ar gardumiem.

  • Rezervējiet lāzertaga spēli vai uzdodiet jautājumus, zvanot pa tālr. +371 27 339 091