vecmeitu ballīte

Vecmeitu ballīte

Vecmeitu ballīte ir kā pēdējais pasākums pirms kruīza kuģis iestūrē mierīgajā un atbildības pilnajā laulības ostā. Tieši tādēļ ir svarīgi, lai šis pasākums būtu pilns piedzīvojumu un trakulību! Lāzerpeintbols būs lieliska ideja vecmeitu ballītei, jo kā atrakcija ienesīs tajā ko oriģinālu un aktīvu. Traumas un zilumi paliek aiz durvīm – šeit jūs sagaida tikai jautrība un labi pavadīts laiks! Topošajai līgavai noteikti patiks!

  • Lāzera peintbols nav nedz sāpīgs, nedz traumatisks
  • Šī būs oriģināla un atmiņā paliekoša ballītes aktivitāte
  • Bez papildus maksas piedāvājam arī telpu svinībām

Rezervējiet oriģinālu vecmeitu ballītes atrakciju jau tagad!

Visbiežāk, pie mums ir pāris nedēļu garas spēlēt gribētāju rindas. Nevilcinieties! Jo ātrāk Jūs veiksiet savas ballītes rezervāciju, jo ar lielāku garantiju tiksiet pie sev vēlamā spēles datuma un laika.

(Rezervācija aizņem tikai 20 sekundes)

Klientu atsauksmes

Fantastiska aktīva atpūta draugu lokā. Kā arī laba iespēja nosvinēt kādus svētkus. Ļoti atraktīvi spēles vadītāji. Interesanti piedomāts par to, lai neapniktu un varētu spēlet kaut visu dienu, jo ir izdomātas ļoti daudz un dažādas misijas, kas jāizpilda. Telpas nodrošina vajadzīgo atmosfēru, kopumā laiks paskrien vienkārši nemanot, jo ir visu laiku ļoti interesanti. Spēles beigās iespējams redzēt savus rezultātus, kuri var būt ļoti negaidīti. Būtībā atraktīvs laika pavadīšanas veids, ko var darīt gan ziemā gan vasarā, nav sāpīgi, bet sanāk pat veselīgi noskrieties. Labāk aizbraukt pašaudīties nekā sēdēt mājās. ?

– Kristīne Felzenberga

Pasākums bija ļoti priecīgs, noskriešanās graujoša, misijas aizraujošas – visi bijām slapji, tā kā bez maiņas drēbēm labāk neierasties! Milzīgs paldies organizatoriem, puiši ļoti atsaucīgi un aktīvi. Ja kāds vēlas spēlēt lāzerpeintbolu, tad dariet to šeit, preses nama telpas ir lieliskas un slikti laikapstākļi nevar būt šķērslis!

– Krista Spriesle

Idejas vecmeitu ballītei

Ballītes ietvaros, dienas gaitā var izmēģināt dažādas trakas aktivitātes, tomēr šī var būt kā potenciāli noslēdzošā. Jūsu rīcībā būs plašs telpu komplekss ar oriģinālu interjeru, ko veidojuši Latvijas labākie graffiti mākslinieki. Laukumu veido 30 dažāda lieluma, savstarpēji savienotas telpas un gaiteņi.

lāzertags izklaidei
idejas vecmeitu ballītei
kiwie on the wall

Šeit jūs varat pilnībā ļaut vaļu savai fantāzijai! Šajās telpās jūs varēsiet ne tikai spēlēt lāzerpeintbolu, bet arī organizēt dažādas citas aktivitātes. Viesu apmērs un pasākuma skaļums šeit nav no svara – šis būs privāts pasākums bez liekiem acu skatieniem un dusmīgiem kaimiņiem. Atnāciet ciemos un apskatiet agrākā Preses nama plašās un interesantās telpas. Neliels breinstorms un tam sekos trakas un foršas idejas.

Svinību telpas afterpārtijam

Pakalpojumā bez papildus maksas ietilpst arī īpašas telpas svinībām ar skatu uz Vecrīgu. Tādas mums ir divas, un katrā ietilps līdz pat 20 cilvēkiem. Šeit jūs varēsiet gan atpūsties starp spēlēm, gan atjaunot spēkus, mielojoties ar ēdieniem un dzērieniem, gan uztaisīt oriģinālu un tematisku afterpārtiju.

  • Rezervējiet vecmeitu ballīti vai uzdodiet jautājumus, zvanot pa tālr. +371 27 339 091