vecpuišu ballīte

Vecpuišu ballīte

Vecpuišu ballīte ir kā atvadu pasākums, pirms kuģis pamet ostu un iebrauc stipri rāmākos ūdeņos. Tieši tāpēc atvadu pasākumam ir jābūt pēc iespējas neparastam un atmiņā paliekošam! Lāzertags būs lieliska atrakcija Vecpuišu ballītei, kurā vecpuisis varēs no sirds izšaudīties un nenonākt aiz restēm. Vai varbūt tomēr nonākt? Atkarīgs no tā, kur vēlēsieties spēlēt. Varam uzrīkot arī bumbas likšanu pie Brīvības pieminekļa un ķīlnieku sagrābšanu kādā Vecrīgas klubā. Šeit robežu vienkārši nav…

  • Vecpuisis paliks ar veselu ādu – lāzertags nav traumatisks
  • Lāzertagu ir iespējams spēlēt pilnīgi jebkur, kaut Vecrīgas ielās
  • Bez papildus maksas tiksiet pie superīgām afterpārtija telpām

Rezervējiet traku lāzertaga maču jau tagad!

Pie mums rindas kā padomju laikos – dažkārt viss aizsists pat divas nedēļas uz priekšu. Tāpēc, ja gribat tik pie sev vēlamā spēles datuma un laika – nestiepiet gumiju garumā un rezervējiet spēli savlaicīgi!

(Rezervācija aizņem tikai 20 sekundes)

Klientu atsauksmes

Man ļoti patika! Aizrautīga un interesanta spēle, lieliska gan jauniešiem, gan pieaugušajiem. Pietiekami aktīva spēle – var iesvīst pamatīgi.

– Dāvids Brics

Īsti nezināju, ko no šī pasākuma sagaidīt, taču tas izvērtās patiesi azartisks un interesants. Spēle tika noorganizēta Mārupes armijas bāzē, kas vēl vairāk ļāva izbaudīt spēles garšu. Laiks skrēja nemanot, un, pat iestājoties tumsai, spēli negribējās pārtraukt. Process ļoti atgādināja bērnībā spēlētos “kariņus”, tikai pavisam citā līmenī. Noteikti spēlēšu vēl un iesaku arī citiem! Šis varētu būt lielisks veids, kā saliedēt kolektīvu, vai vienkārši forši pavadīt laiku kopā ar draugiem.

– Valts Vīze

Ideāla atslodze pēc garas darba dienas vai vienkārši atpūta brīvdienā – ģimenei, draugiem vai darba kolektīvam! Preses nama telpas ir kā radītas šāda veida izklaidei un laiks paskriet nemanot. Profesionāls personāls ar dažādiem ieteikumiem palīdzēs izjust spēles garšu!

– Rūdolfs Ozols

Burvīga vieta, burvīga atmosfēra. Atslodze no ikdienas pašaudoties ar draugiem un, pie kam, nesāpīgi. Iesaku pamēģināt ikvienam!

– Frederiks Posipaiko

Lāzertags kā oriģināla atrakcija

Ikviens, kas pie mums ir spēlējis, apstiprinās, ka bija daudz foršāk, nekā likās, ka būs. Šis ir mūsdienīgs lāzer tag formāts, kas paver neskaitāmas iespējas. Ar līdzīgu sistēmu trenējas arī Latvijas Bruņotie spēki. Tehnoloģiskās iespējas ļauj šo spēli spēlēt praktiski jebkurā vietā, nenodarot bojājumus apkārtējai videi. Bet, protams, visinteresantāk ir mūsu pašu laukumā – Rīgas centrā – Preses namā, līdzās Vanšu tiltam.

vecpuišu ballīte atrakcijas
komandas saliedēšana
lāzerpeintbols izklaide

Spēles laukums, ko piedāvājam, ir plašs, oriģināls un interesants! Tas atrodas agrākā Preses nama telpās, kuras aizvien caurvij vēsturiskā aura. Par interjeru ir parūpējušies Latvjas labākie graffiti mākslinieki, kas spēles procesam piešķir vēl papildus odziņu. Laukums ir 1200 kvadrātmetrus lielus un sastāv no 30 dažāda lieluma, savstarpēji savienotām telpām un gaiteņiem. Daļu laukuma norobežo septiņus metrus augsti logi, no kuriem paveras lielisks skats uz allaž steigā esošo Vanšu tiltu un rāmo Saules akmeni.

Mūsu piedāvājums jūsu pasākumam

Mēs nodrošināsim jūs ar profesionālu spēles instruktoru & pasākuma vadītāju un visu nepieciešamo spēles ekipējumu. Tāpat nodrošināsim jūs ar dažādiem, tematiskiem kostīmiem. Ja vēlēsieties – spēli noorganizēsim jebkurā Latvijas vietā. Tā mums nav problēma. Galvenais, lai pasākums izdotos superīgs!

Tomēr, ja spēlēsiet mūsu laukumā, jūsu rīcībā būs plašais Preses nama telpu komplekss gan spēlei, gan jebkurām citām aktivitātēm. Cilvēku skaitam un mūzikas skaļumam šeit nav limita, tāpēc varēsiet rīkot pamatīgu afterpārtiju, ja vēlēsieties. Bez papildus maksas mēs piedāvājam arī divas ballīšu telpas ar skatu uz Vecrīgu. Katrā mierīgi ietilps līdz pat 20 cilvēkiem. Atnāciet un apskatiet klātienē! Iespējams, tas raisīs oriģinālas idejas pasākuma scenārijam. Mēs labprāt palīdzēsim ar padomu.

  • Rezervējiet vecpuišu ballīti vai uzdodiet jautājumus, zvanot pa tālr. +371 27 339 091