10 Biežāk uzdotie jautājumi

Atšķirībā no peintbola un airsofta, lāzerpeintbolā tiek izmantotas modernas un veselībai nekaitīgas lāzera tehnoloģijas. Trāpījums nav jūtams, un, pat ja lāzera stars tiek raidīts acīs, tas neatstāj pilnīgi nekādu ietekmi uz veselību, jo nav pat saskatāms. Tas nozīmē, ka lāzertags ir drošs arī bērniem.

Jaunākie spēlētāji, kas spēlējuši mūsu parkā, ir vien 7 gadus veci, kas arī ir mūsu minimālais rekomendētais vecums. Tajā pašā laikā esam novērojuši, ka daudz pilnvērtīgāk spēles procesu izbauda bērni, kas ir vecāki par 8 gadiem. Jo vecāks ir bērns, jo vairāk viņš izprot spēli, jo interesantāka tā viņam liekas. Kas attiecas uz otru vecuma robežu – tādas nav. Vecums šeit nav šķērslis – galvenais, lai ir varēšana un vēlme labi pavadīt laiku!

Pamatā spēlēt gribētāji tiek sadalīti divās vienlīdzīgās komandās – gan skaitliski, gan pēc līdzšinējās pieredzes. Minimālais mūsu rekomendētais spēlētāju skaits ir 6 – katrā komandā pa trīs. Optimāls spēlētāju skaits būs robežās starp 8 un 14. Maksimālais spēlētāju skaits, ko laižam uz laukuma, ir 20. Ja ierodas lielāks spēlēt gribētāju skaits, sadalām to trīs un vairāk komandās, organizējot turnīru. Katrā ziņā, spēlētāji nevar būt par maz, jo laukumu allaž ir iespējams samazināt.

Īpaša fiziska sagatavotība nav nepieciešama. Mūsu spēles instruktors parūpēsies par to, lai komandu sastāvi būtu līdzvērtīgi, un interesanti būtu abām pusēm. Protams, ir labi, ja cilvēks ir ātrs un ar lielu izturību, tomēr šeit galvenais ir gūt pozitīvas emocijas un labi pavadīt laiku.

Ir jārēķinās ar to, ka spēles process būs aktīvs. Tas nozīmē, ka, visticamāk, būs karsti, tādēļ iesakām ģērbties samērā plāni un brīvi. Sviedri šeit ir tikpat normāla parādība, kā debesīs zvaigznes, tāpēc ir labi, ja pa rokai ir dzeramais. Ir jārēķinās arī ar to, ka pastāv risks nedaudz sasmērēt drēbes, tādēļ uzvalku vajadzētu atstāt mājās. Kas attiecas uz apaviem – vislabākie būs sporta apavi ar mīkstu zoli – pretiniekam būs grūtāk dzirdēt Jūsu soļus un tā būs liela priekšrocība!

Šis ir jautājums, kas, šķiet, tiek uzdots visbiežāk. Tas, ko mēs varam atbildēt pavisam droši – mūsu sniegtais pakalpojums ir prasītās cenas vērts! Pie mums Jūs ar garantiju lieliski pavadīsiet laiku. Ne velti pie mums ir spēlējuši tūkstošiem cilvēku, no kuriem liela daļa atgriežas atkal un atkal.

Šis izklaides formāts nav kā piens – viens un tas pats, neatkarīgi no ražotāja un iepakojuma. Šeit ir vairākas nianses, kas atpūtu var pārvērst nepatīkamā piedzīvojumā. Gan spēles laukums, gan spēles vadītāju atraktivitāte un profesionalitāte, gan daudz kas cits. Mēs nerekomendējam vadīties pēc cenas, jo pats svarīgākais ir tas, lai pasākums izdotos neaizmirstams, un mēs par to parūpēsimies!

Jā, mums ir veselas divas svinību telpas ar skatu uz Vecrīgu, kas būs lieliski piemērotas tortes apēšanai vai vienkāršai pēcspēles pasēdēšanai. Abas telpas ir nodalītas no pārējā telpu kompleksa, kas nozīmē, ka arī pēc spēles netraucēti varēsiet atpūsties, pārrunāt piedzīvoto un panašķoties ar līdzpaņemtajiem gardumiem. Par telpām nav papildus jāmaksā – tās ir iekļautas pakalpojuma cenā. Svinību telpā optimāli ietilps, apmēram, 20 cilvēki.

Jā, droši varat līdz ņemt gan savu ēdienu, gan dzērienus. Mēs palīdzēsim visu sanest. 🙂

Spēlētāji tiek sadalīti divās komandās. Katrai no komandām savā laukuma galā atrodas bāze ar atdzīvošanās iekārtu. Katram spēlētājam ir ierocis un pie galvas stiprināms lāzerstaru uztvērējs, kas trāpījuma gadījumā vibrē, mirgo un nāves gadījumā atslēdz ieroci. Tas nozīmē, ka spēlētājam ir jāskrien uz savu bāzi un jāatdzīvojas. Tikai pēc tam viņš var pilnvērtīgi turpināt spēli. Lai spēles process būtu pēc iespējas interesatāks – piedāvājam dažādas misijas. Spēles beigās katrs spēlētājs saņem individuālu statistiku.

Pie mums ērti nokļūt varēsiet gan ar savu auto, gan sabiedrisko transportu. Ja izmantosiet auto, pie pašas ieejas Jums būs pieejama bezmaksas autostāvvieta. Iekļūšana parkā notiek no Balasta dambja puses, kur teritorijā ved piebraucamais ceļš. Mūsu laukums atrodas lielās divstāvu piebūves otrajā stāvā. Teritorijā meklējiet norādes un metāla trepes. Tuvākā sabiedriskā transporta pietura – Ķīpsala. (Visiem transportiem, kas šķērso Vanšu tiltu) Skatīt transportu sarakstu.

Neatradāt atbildi uz savu jautājumu?

Mēs labprāt atbildēsim uz visiem Jums interesējošajiem jautājumiem! Rakstiet uz info@rigaslazertags.lv vai zvaniet – gaidīsim Jūsu zvanus arī brīvdienās un vakaros! Tālr. +371 27 339 091