Lāzertags bērniem

By 28.06.2017. October 21st, 2019 Pasākumu formāti
lāzerpeintbols bērniem

Arvien populārākas kļūst bērnu dzimšanas dienas ballītes, kurās tiek izmēģināts kaut kas jauns. Lāzertags bērniem un pusaudžiem ļoti iet pie sirds, tāpēc tā ir lieliska ideja, kā atzīmēt šo svarīgo notikumu. Mēs palīdzēsim Jums uzrīkot jautrības pilnas un neaizmirstamas dzimšanas dienas svinības bērniem, un jubilārs vēl ilgi būs draugu varonis. Aplūkojiet mūsu piedāvājumu un izlemiet, vai arī Jūs vēlaties lāzertagu kā sava bērna ballītes papildinošo elementu. 

Pats par sevi saprotams, ka vecāki vēlas palutināt savas jaunās atvases, it īpaši, viņu dzīvēs svarīgākajos notikumos, piemēram, izlaidumos, vārda vai dzimšanas dienās u.c. Pasaule ir ārkārtīgi mainījusies, un ja agrāk bērns bija laimīgs kaut ar dažiem našķiem un ģimenes sanākšanu, tad tagad bērni vēlas kaut ko traku un vērienīgu. Un vecāki var būt viņu varoņi tikai tad, ja tie parūpēsies par aizraujošu un atmiņā paliekošu pasākumu.

Pieņemsim, ka sliecaties par labu pasākumam mūsu parkā, kur lāzerpeintbols būs kā papildinošais elements, kas ienesīs jautrību un aktīvu izkustēšanos. Tomēr paliek neatbildēts jautājums – vai spēles process nav traumatisks?

Lāzertags bērniem ir drošs

Daudzi no vecākiem ir dzirdējuši par peintbolu, tādēļ uzskata, ka arī lāzera peintbols rada traumas un zilumus, taču tā nebūt nav taisnība. Spēles pamatā ir modernas un veselībai nekaitīgas lāzera tehnoloģijas. Lāzera stari ar aci praktiski nav saskatāmi, un, pat nonākuši acīs, nerada absolūti nekādus bojājumus un draudus veselībai. Lāzera starus uztver īpaši sensori, un, pat ja tie tiek raidīti uz ādas, tos nav iespējams pat sajust, pretstatā, piemēram, pientbolam. Spēle rit īpaši iekārtotā laukumā, un to bez apstājas vada profesionāls spēles instruktors, tādēļ par bērnu drošību nekādā veidā nav jāuztraucas! Tieši otrādi – aktīva izkustēšanās ir veselīga.

Daudzi vecāki ir novērojuši to, ka bērnus ir grūti dabūt nost no laukuma. Viņi ir ārkārtīgi iekarsuši un nevēlas pārtraukt spēles procesu. Pat torte, kas gaida atpūtas un svinību telpā, kļūst sekundāra.

Piedāvājam atpūtas un svinību telpu

Un, ticiet vai nē, fakts, ka lāzertags bērniem tik ļoti iet pie sirds nemaz nav vienīgais pluss. Bez papildus maksas  mēs piedāvājam arī īpašu telpu svinībām, kur jubilārs varēs pacienāt savus draugus ar torti, sulu un citiem līdzpaņemtiem gardumiem. Telpā ir liels galds, daudz mīksto krēslu, oriģināls interjers un pat skats uz Vecrīgu. Un šī telpa būs pieejama gan spēles laikā, gan pēc tās.  Telpa ir plaša, un tajā vietas pietiks ne tikai jubilāram un viņa draugiem, bet arī vecākiem, ja viņi vēlēsies piebiedroties bērnu svinībām.

Pozitīvas emocijas un labi pavadīs laiks

Mūsu lāzerpeintbola parkā, Pārdaugavā, savu jauno atvašu svinības ir rīkojuši neskaitāmi vecāki. Kopumā esam vadījuši, apmēram, 100 bērnu ballītes. Laika gaitā esam guvuši nepieciešamās zināšanas un pieredzi, lai godīgi varētu teikt, ka spējam lieliski parūpēties par pasākumu un nodrošināt jautrības pilnu atmosfēru visas spēles garumā. Mūsu instruktori ir arī lieliski pasākumu vadītāji, un labprāt asistēs vecākiem ārpus spēles laika. Pasākums būs izdevies un arī vecāki varēs būt priecīgi, jo šeit piedāvājums jau ir galdā – svinību norises vieta, telpa sveikšanai un našķiem, aktīva un prieka pilna izklaide.