Kā izvēlēties labāko lāzertaga parku

By 18.04.2017. October 21st, 2019 Piedāvājums Rīgā
kā izvēlēties labāko lāzertaga parku

Lāzerpeintbols Rīgā (laser tag) tiek piedāvāts no vairāku parku puses. Daži uzņēmumi saviem klientiem piedāvā pat vairākus parku variantus, tādā veidā sniedzot iespēju izvēlēties ērtāko un atbilstošāko spēles norises vietu. Par parku daudzumu ērti var pārliecinoties, gūglē ierakstot noteiktus atslēgvārdus, tomēr, kā izvēlēties pašu labāko un atbilstošāko? Un kādus kritērijus izvēlēties, savstarpēji salīdzinot piedāvājumu? Vai būtiskākā ir cena, parka atrašanās vieta, labs apkalpošanas serviss vai piedāvāto ieroču klāsts? Galvenais, lai rezultātā būtu labi pavadīts laiks!

Šajā rakstā esmu centies objektīvi aplūkot, manuprāt, būtiskākos faktorus, ko Jums būtu jāņem vērā, pirms izdarīt savu izvēli par labu vienam vai otram parkam. Jo, kā mēs labi zinām, svarīgākais ir labi pavadīts laiks un piedzīvojums, kas paliks atmiņās vēl ilgi pēc tā norises. Kā izdarīt labāko izvēli un neiekrist? Kādus jautājumus uzdot, zvanot klientu konsultantam pirms spēles rezervācijas? Vai naudu vajadzētu taupīt uz savas izklaides un emociju rēķina?

Droši lasiet rakstu un izdariet izvēles par Jums svarīgākajiem faktoriem! Esmu drošs, ka šis raksts Jums ļaus aizdomāties par dažādām pasākuma šķautnēm, uzdot pareizos jautājumus, un, galu galā, atrast vislabāko risinājumu starp Jūsu vēlmēm, vajadzībām un iespējām. Ja raksta gaitā Jums rodas kādi papildus jautājumi vai ieteikumi, droši atstājiet tos komentāru sadaļā tieši zem raksta. Ar prieku uz tiem atbildēšu! Tātad – sākam!

Pakalpojuma cena

Nereti tieši cena ir būtiskākais faktors, kas nosaka to, kādu preci vai pakalpojumu izvēlēties. Mums liekas, ka ūdens ir un paliek ūdens, bet vai to pašu varam attiecināt uz lāzertagu? Veicot klientu rīcības izpēti, esmu secinājis, ka cena ir pirmais faktors, kas interesē klientu. Klients cenšas izdarīt izvēli, vadoties pēc tā, kurš no pakalpojumu sniedzējiem piedāvā izdevīgāko un zemāko cenu, saistošākās atlaides.

Cik esat ar mieru maksāt par slikti pavadītu laiku?

Rezultātā tie pāris ieekonomētie eiro var sabojāt visu noskaņojumu. Cilvēki vēlas spēlēt šo spēli, lai labi pavadītu laiku ar draugiem vai kolēģiem. Vai lai savam bērnam noorganizētu visforšāko dzimšanas dienas ballīti!

Lāzerpeintbols nav maize vai piens! Tas ir oriģināls veids, ka pavadīt īpašu notikumu.

Tāpēc es aicinātu Jūs trīs reizes padomāt, pirms pieņemt lēmumu, vadoties tikai pēc cenas. Protams, tā ir svarīga, bet atcerieties, ka šis ir īpašs un rets notikums! Un šie īpašie notikumi veido mūsu dzīves atmiņas. Mēs taču nevēlamies sliktas atmiņas. Taupīt nevajadzētu uz veselību, izglītību un notikumiem, kas veido mūsu dzīves stāstu. Šīs ir jomas, kur svarīga ir kvalitāte! Primāri es ieteiktu pievērst uzmanību zemāk aprakstītajiem punktiem! Un tikai tad kaulēties..

Parka atrašanās vieta

Spēles parkam Jūsu acīs ir jābūt patiešām labam, lai uz to dzītos no otra pilsētas gala. Par cik mūsu galvaspilsētā ir vairāki pakalpojumu sniedzēji, Jūs ērti varat atrast visizdevīgāko atrašanās vietu gan Jums, gan pārējiem spēles dalībniekiem. Mums ir parks Imantā, divi parki pilsētas centrā, Preses namā, parks Juglā, Mežaparkā, Ķengaragā un pat vairākās Pierīgas daļās. Izmantojiet google piedāvāto karti, lai atrastu sev visizdevīgāko variantu! Un neaizmirstiet noskaidrot, vai parks piedāvā ērtu un plašu bezmaksas autostāvvietu! Pēc aktīvas spēles nogurums var būt tāds, ka galīgi negribēsies iet vairākus kvartālus, līdz kaut kur noparkotai automašīnai.

Spēles instruktori

Iespējams, pats būtiskākais faktors tam, lai pasākums izdotos patiešām lielisks un atmiņā paliekošs, ir labs spēles instruktors. Cilvēks ar pieredzi, empātiju un labu humora izjūtu. Jo tieši instruktors būs tas, kurš vadīs spēles procesu, rūpēsies par labu atmosfēru un pozitīvām emocijām visā spēles garumā un pat pēc tās.

Labs spēles instruktors pats ir aizrautīgs lāzertaga cienītājs, nevis vienkārši pieaicināts darbinieks no malas. Jo tikai pieredzējis spēlētājs varēs dot vislabākos padomus, organizēt spēles procesu un padarīt to baudāmu. Labs spēles instruktors ir arī labs pasākumu vadītājs. Tas ir cilvēks, kurš spēj ienest jautrību jebkurā pasākuma formātā.

Slikts spēles instruktors, bez pieredzes un degsmes, ir garants sabojātam pasākumam.

Ne aiz ļauna prāta, tomēr tāds ir rezultāts. Ja cilvēks dara darbu tikai pienākuma pēc, tad rezultāts ir vēss un nebaudāms. Jūsu pasākumam ir jābūt aktīvam, azartiskam un pilnam ar pozitīvām emocijām. Ja instruktors būs bez degsmes, tad spēle būs garlaicīga. Jums un pārējiem dalībniekiem zudīs vēlme jebkad vairāk spēlēt lāzertagu. Un Jūs stāstīsiet sliktu arī citiem. Tieši tik būtiski ir tas, lai Jūsu spēli vadītu pēc iespējas profesionālāks!

Kad rezervējat spēli, uzsverat, ka gribat pašu labāko un atraktīvāko instruktoru!

Rezervējot spēli, uzdodiet tādus jautājumus, kā “Cik bieži šis cilvēks pats spēlē lāzertagu?”, “Cik spēles viņš līdz šim ir novadījis?”, “Kādas ir atsauksmes par šo spēles instruktoru, un vai es ar tām varu iepazīties rakstiskā formā no citiem jūsu klientiem?”, “Vai viņš labi saprotas ar bērniem?”, “Vai viņš labi vada šāda formāta pasākumus?”

Atsauksmes

Ja parks ir interesants, un spēles instruktori ar degsmi, ticiet man, klienti labprāt atstās savas atsauksmes, tajās ietverot to, kas un kā viņiem patika. Ja spēles instruktors patiešām ir labs, ja viņš patiešām rada vajadzīgo atmosfēru, tad tas atspoguļosies arī klientu atsauksmēs. Atsauksmes par mūsu parku un instruktoriem ir apskatāmas atsauksmju sadaļā. Neatkarīgi no tā, kādu parku izvēlaties, jautājiet pēc rakstiskām klientu atsauksmēm! Tajās lieliski atspoguļosies tas, ar ko varat rēķināties. Ikvienam patiešām labam parkam tādas noteikti būs!

Laser tag spēles laukums

Pagaidām uzņēmumi saviem klientiem piedāvā divu veidu spēles laukumus – ārā un iekštelpās. Piedāvāto laukumu izmērs svārstās no nelielas, tumšas telpas, līdz pat vairākiem tūkstošiem kvadrātmetru.

Iekštelpu spēles laukums

Ja nolemsiet spēlēt iekštelpās, tad vienmēr varēsiet būt droši par to, ka Jūs nepārsteigs nepatīkami laikapstākļi, jo spēli parasti rezervē nedēļu vai pat divas pirms tās norises, tādēļ ir grūti prognozēt to, kas Jūs sagaidīs, ja spēlēsiet zem klajas debess. Iekštelpu laukumi nereti ir interesantāki ar savu izkārtojumu un atmosfēru, tie garantē patveršanos no lietus un vēja rudens, pavasara sezonā, patveršanos no karstas saules vasarā un sniega ziemā. Ja telpas ir plašas, tad nav jāuztraucas arī par svaigu gaisu spēles laikā. Būtiski pirms spēles ir noskaidrot telpu lielumu. Ja laukums ir liels, to vienmēr var pielāgot mazākam spēlētāju skaitam, taču, ja tas ir mazs – spēle būs kā siļķēm mucā, un tas noteikti nebūs tas, kas radīs prieku. Plašs laukums ir ļoti liels bonuss, jo cilvēkiem ir kur izvērsties, izskrieties. Šī spēle tomēr ir ļoti aktīva, un tajā sanāk daudz skriet. Jautājot par laukuma izmēru, Jūs pārliecināsieties, vai tas būs piemērots Jūsu konkrētajam pasākuma formātam. Rezervējot spēli, vienmēr brīdiniet par plānoto cilvēku skaitu un fiziskajām spējām!

Āra spēles laukums

Ja esat droši par to, ka laikapstākļi nekļūs par sķērsli, un gaisa temperatūra būs atbilstoša, tad noteikti rekomendēju spēlēt ārā, svaigā gaisā. Tā ir iespēja veselīgi izskrieties un pēc spēles pacept gaļu vai dārzeņus. Āra laukumi parasti nav tik interesanti kā iekštelpu laukumi, tomēr ārā vienmēr uzturēties ir patīkamāk, it īpaši, ja tā ir aktīva laika pavadīšana.

Ja būs gaidāms lietus, tad rēķinieties ar dubļiem un slidīgu zemi!

Āra laukumos cilvēki parasti skrien pa vieniem un tiem pašiem ceļiem, tādēļ ir jārēķinās, ka zāles tur nebūs un dubļi būs neizbēgami lietus laikā vai dienu pēc tā. Noteikti jautājiet par to, cik sakopts ir āra laukums, vai tajā ir nopļauta zāle utt. Ja laukums būs sakopts, tad nebūs jābaidās no ērcēm. Noteikti jautājiet, vai laukumā ir vieta, kur spēles procesā patverties no saules, ja tā ir vasaras sezona! Nekad neiesaku izvēlēties āra laukumu citos gadalaikos!

Izbraukuma spēles

Daži no parkiem saviem klientiem piedāvā arī izbraukuma spēles. Tās var rīkot gan pilsētu ielās, gan ofisos, skolās vai pat pamestās armijas bāzēs, kas spēles procesam piešķirs papildus odziņu. Ja tas Jums ir saistoši, jautājiet par šo iespēju pirms spēles rezervācijas. Ja spēle netiks organizēta pārāk tālu no parka, tad izmaksas būs ļoti līdzīgas tām, ja Jūs izlemtu spēlētu uz vietas. Tāpēc ir vērts vismaz apsvērt šādu iespēju.

Telpa svinībām vai pēcspēles pasēdēšanai

Noteikti jautājiet, vai tāda tiek piedāvāta! Pat ja pasākuma formāts nav dzimšanas diena, kur pēc spēles kopīgi uzēst kūku, tāpat ir patīkami pasēdēt, un apspriest spēles laikā notikušo. Tas stiprina draudzību, tas stiprina kolektīvu. Es iesaku Jums ieplānot arī pusstundu, stundu pēc spēles šādām aktivitātēm, jo vairumā gadījumu par to nav papildus jāmaksā. Kāpēc gan neizspiest visu sulu? Līdzpaņemtie našķi pēc aktīas spēles garšos pat trīsreiz labāk, ticiet man!

Pasākuma formāts

Dažādiem parkiem ir dažāda pieredze attiecībā uz lāzertagu kā pasākuma formāta sastāvdaļu. Bērnu ballītes, korporatīvie pasākumi uzņēmumiem, vecpuišu ballītes, vecmeitu ballītes vai vienkārša spēle ar draugiem. Noskaidrojiet, cik pieredzējuši konkrētajā pasākuma formātā būs spēles instruktori! Lasertag spēles instruktors pilda arī pasākuma vadītāja funkciju, tāpēc viņam ir jāprot pielāgoties katrai individuālajai situācijai. Korporatīvajiem klientiem spēles būs vairāk saliedējošas, komandas garu stiprinošas, bērniem vairāk dominēs joki un jautrība, jubilāra uzslavēšana. Pārliecinieties, ka jums tiek instruktors, kurš lieliski novadīs konkrēto pasākuma formātu!