Laser Tag Rīgā

By 13.04.2017. October 21st, 2019 Piedāvājums Rīgā
laser tag riga

Noteikti daudz ir tādu cilvēku, kas vēlas labi pavadīt savu brīvo laiku, un kāpēc gan to nedarīt kopā ar draugiem? Tomēr tikpat daudz ir tādu, kas apstājas pie tā, ka īsti jau nav ko darīt, jo šķietami viss jau ir izmēģināts. Bet vai tas tā tomēr ir? Nav! Laser Tag Rīgā ir pazīstams jau vairāk nekā desmit gadus, tomēr šis tas pa šiem gadiem ir pamainījies. Lasertag kā izklaides koncepts ir audzis un attīstījies. Šīs spēles spēlētāji lieliski pavada laiku, jo spēles procesu caurstrāvo pozitīvas emocijas, azarts un sportisks gars. Nejautājiet “Ko darīt Rīgā šodien”, vienkārši nāciet un pamēģiniet!

Kāpēc izvēlēties tieši šādu izklaides formātu? Jo daudzi pirms jums ir atzinuši, ka pasākums izdevās lielisks! Un spēles laukums atrodas ļoti ērtā atrašanās vietā – Rīgas centrā – Preses namā. Ja šāda izklaide ar draugiem sola daudz pozitīvu emociju un labi pavadītu laiku, tad kāpēc gan vismaz nepamēģināt? Mēs savus viesus nodrošinām arī ar bezmaksas autostāvvietu un svinību telpu, no kuras paveras skats uz Vecrīgu. Apskatiet un izmēģiniet!

Bet ja nu gadījumā Jums saskarsme ar lāzertagu ir bijusi jau agrāk, tad vēlamies uzsvērt, ka pie mums būs citādi. Jaunākās paaudzes ieroči, azartiski spēļu vadītāji un īpašas telpas ar tematisku atmosfēru.

Laser Tag Rīga – Jums patiks!

Bez tam, laser tag Rīga ir lielisks kā pasākuma formāts, piemēram, bērnu vai vecpuišu ballītēm. Noteikti jāuzsver ir arī korporatīvos pasākumus, kuros lasertag ienes azartu un vienojošu garu. Esam redzējuši, kā no kolēģiem rodas draugi, kas plecu pie pleca cīnās par uzvaru. Līdzīgi ir ar dzimšanas dienām. Tā ir iespēja jubilāram no sirds izskraidīties, tomēr negūt nevajadzīgas traumas, jo šī spēle balstās uz modernām lāzera tehnoloģijām, kas nav kaitīgas veselībai. Mēs zinām, ka nav nekā labāka par pēcspēles sarunām draugu lokā, tāpēc bez maksas piedāvājam arī speciālu telpu svinībām un pasēdēšanai. Šajā telpā ir iespējams uzturēties gan spēles laikā, gan veselu stundu pēc spēles. Tas nozīmē dalīšanos piedzīvotajā. Un droši līdz varat ņemt savus našķus, jo pēc aktīvas izkustēšanās tie garšo vismaz 2x labāk!

Lai kāds būtu Jūsu nolūks, mēs apsolām, ka šis izklaides formāts neliks jums vilties un būs atmiņā paliekošs! Patiks gan Jums, gan Jūsu draugiem vai kolēģiem. Patiks gan lieliem, gan maziem. Patiks gan pa dienu, gan naktī. Jā – ja vēlaties, tad mēs spēles vadīt varam kaut līdz rīta gaismai. Un pasākums nekādā gadījumā nekļūs vienveidīgs, jo mūsu spēļu vadītāji parūpēsies par daudz interesantām misijām un humora pilnu gaisotni no pirmās, līdz pēdējai minūtei! Nāciet un izmēģiniet – mēs ar prieku Jūs gaidīsim ciemos!