lāzertags bērniem

Lāzertags bērniem

Ja vēlaties ko oriģinālu un atmiņā paliekošu, tad tieši lāzertags būs lielisks bērnu ballītes papildinošais elements! Šis ir lielisks veids, kā nosvinēt, piemēram, bērna dzimšanas dienu. Jubilārs būs draugu varonis vēl ilgu laiku pēc ballītes. Bērniem un jauniešiem šis izklaides formāts liksies aizraujošs, tāpēc Jūs izdarāt pareizo izvēli. Mēs no savas puses apsolām darīt visu, lai Jūsu bērna pasākums izdotos vienreizīgs!

  • Lāzertags ir drošs bērniem un nav traumatisks veselībai
  • Mēs atrodamies ļoti ērtā atrašanās vietā – Rīgas centrā
  • Pie mums ir organizētas jau vairāk nekā 200 bērnu ballītes

Rezervējiet aizraujošu bērna ballīti jau tagad!

Neatlieciet rezervāciju uz pēdējo brīdi, jo pie mums nereti veidojas rindas pat vairāku nedēļu garumā. Jo savlaicīgāk veiksiet rezervāciju, jo ar lielāku garantiju tiksiet pie sev vēlamā datuma un laika.

(Rezervācija aizņem tikai 20 sekundes)

Klientu atsauksmes

Pilnīgi perfekti! 10 gadniekiem bērnu pasākums lieliska instruktora vadībā. Divu stundu laikā intensīva nodarbība ar pāris ūdenspauzēm. Visi dalībnieki beigās ar grūtībām noņemami no trases. Daudzveidīgi uzdevumi, beigās katram individuāls vērtējums, rezultātu izdruka. Iesaku!

– Gints Bebrovskis

Šodien 11gadīgiem puišiem bija izcila šaudīšanās ballīte. Džeki sajūsmā. Vadītājs Miķelis savā vietā.

– Inese Mauriņa

Loti izcila ballīšu vieta bērniem, jauniešiem un vecākiem! Sajūsmā!!!

– Ilze Gāršniece

8gadnieka ballīte izdevusies par visiem 200%. Vēl ilgi pēc tam jūsmošana turpinājās! Instruktors vispār – izcils ! Riktīgs kamikadze un lieliski ar palaidņiem tiek galā!

– Sanita Neilande

Bērnu dzimšanas dienas ballīte

Mēs esam organizējuši simtiem bērnu dzimšanas dienas ballītes, un lieliski zinām, ko darīt, lai lāzerpeintbols bērniem liktos vēl interesantāks un aizraujošāks. Mūsu spēles vadītāji parūpēsies par labu atmosfēru gan spēles laikā, gan pirms un pēc tās. Jubilārs saņems nedalītu uzmanību un īpašu titulu spēles noslēgumā.

lāzertags bērniem
kur svinēt dzimšanas dienu pusaudzim
idejas bērnu ballītei

Spēles procesu vēl tīkamāku darīs oriģinālais laukuma interjers. Par to parūpējušies ir Latvijas labākie graffiti mākslinieki, kuru veikumu noteikti novērtēs gan bērni, gan jaunieši. Laukuma kopējā platība pārsniedz 1200 kvadrātmetrus. Tas ir sadalīts 30 dažāda lieluma, savstarpēji savienotās telpās. Laukums ir plašs, un tas ir labi, jo bērniem patīk no sirds izskraidīties. Optimāls spēlētāju skaits – seši līdz divpadsmit.

Īpaša telpa svinībām

Bez papildus maksas mēs piedāvājam arī īpašu telpu svinībām vai pēcspēles pasēdēšanai. Tajā varēsiet apēst dzimšanas dienas torti un pārrunāt spēles laikā piedzīvoto. Telpā mierīgi ietilps līdz pat 20 cilvēkiem. Telpa ir nodalīta no spēles laukuma, kas nozīmē, ka netraucēti varēsiet palikt un svinēt arī pēc spēles.

Kas gan ir dzimšanas diena bez tortes un citiem našķiem? Mums nav nekādu ierobežojumu attiecībā un līdzņemamo ēdienu. Tas nozīmē, ka droši varat ņemt līdz gan savu ēdamo, gan dzeramo. Ja radīsies tāda nepieciešamība, mēs ar lielāko prieku palīdzēsim to visu aiznest līdz svinību telpai.Mēs nodrošināsim jūs ar visu nepieciešamo spēles ekipējumu, bezmaksas autostāvvietu, profesionālu instruktoru & pasākumu vadītāju, kā arī speciālu telpu pēcspēles pasēdēšanai ar skatu uz Vecrīgu. Tajā jūs varēsiet gan pārrunāt spēlē piedzīvoto, gan atjaunot spēkus, mielojoties ar gardumiem.

  • Rezervējiet ballīti bērnam vai uzdodiet jautājumus, zvanot pa tālr. +371 27 339 091