Piedāvājums

Lāzertagu varētu uzskatīt par lielisku sastāvdaļu, kuras pievienošana pasākumam rada patīkamu un daudzveidīgu garšu – pozitīvas emocijas, azartu, jautrību un piedzīvojumu garu. Šeit būs paši populārākie izklaides formāti, ar kuriem lāzertags sader kā cimds ar roku.

bērnu ballītes, spēlējot lāzerpeintbolu

Bērnu ballītes

Šo gadu laikā esam palīdzējuši sarīkot simtiem bērnu un pusaudžu ballītes. Bērni no visas sirds mīl šo izklaidi, tādēļ ļoti labprāt to izvēlās kā savas dzimšanas dienas pavadīšanas veidu. Un, par cik lāzertags ir droša un veselīga aktivitāte, arī vecāki tam labprāt piekrīt.

SKATĪT PIEDĀVĀJUMU
korporatīvie pasākumi uzņēmumiem

Korporatīvie pasākumi

Komandas saliedēšanas pamatā ir spilgti notikumi un kopīgi piedzīvojumi kolēģu lokā. Tikai tā no kolēģiem ir iespējams radīt draugus, kas būs garants saliedētam kolektīvam un augstākiem rezultātiem  ikdienas darbā. Bez tam, šajā spēlē neiztikt bez vienota komandas darba.

SKATĪT PIEDĀVĀJUMU
ko darīt rīgā ar draugiem

Izklaide ar draugiem

Visiem ir zināms, ka draudzību stiprina kopīgi piedzīvojumi un labi pavadīts laiks. Un, lai piedzīvojumu spektrs būtu plašāks, reizēm der apmeklēt kādu izklaides vietu, piemēram, lāzertaga parku. Šīs spēles process ir daudzveidīgs un interesants!

SKATĪT PIEDĀVĀJUMU
ko darīt vecmeitu ballītē

Vecmeitu ballītes

Šī atrakcija jo sevišķi iet pie sirds dāmām, kam arī gribas darīt trakas un foršas lietas, bet negribas tam negatīvas sekas, kā piemēram, zilumus, kas rastos peintbola spēlē. Tieši šī iemesla dēļ lāzera peintbols ir viena no populārākajām vecmeitu ballītes atrakcijām.

SKATĪT PIEDĀVĀJUMU
ko darīt vecpuišu ballītē

Vecpuišu ballītes

Nu jau par klasiku ir kļuvušas trakās pirmskāzu aktivitātes. Un lāzerpeintbols tādā ziņā ļoti labi ar to saiet kopā, jo ir iespēja gan kārtīgi iztrakoties, izpriecāties, gan arī nav jāuztraucas par zilumiem vai traumām, kas varētu aizēnot lielo notikumu pēc nedēļas.

SKATĪT PIEDĀVĀJUMU