Biežāk uzdotie jautājumi

Esam apkopojuši mūsu klientu visbiežāk uzdotos jautājumus. Ļoti iespējams, ka arī Jums būs radušies līdzīgi jautājumi, un šeit uz tiem varēsiet gūt atbildes.

Ja gadījumā neatradāt atbildi uz sev vēlamo jautājumu, aicinām Jūs zvanīt un uzdot šo jautājumu mūsu administratoram, kurš ar prieku uz to atbildēs! +371 27 339 091

Vai datums un laiks ir brīvs?

Šo jautājumu mums bieži uzdod epastā, rakstiskā formā, tomēr mēs aicinām Jūs zvanīt, jo tā visātrāk tiksiet pie atbildes. Bez tam, reizēm brīvie datumi tiek aizņemti burtiski ar dažu minūšu starpību, tādēļ, lai kāds cits nepasteigtos Jūsu vietā – zvaniet un veiciet rezervāciju savlaicīgi!

Kādas būs kopējās izmaksas?

Šī informācija ir norādīta cenu sadaļā, proti, pirmā spēles stunda katram spēlētājam izmaksās 10 eiro, bet katra nākamā stunda izmaksās papildus 5 eiro. Tātad, kopējās izmaksas būs šādas:

  • 1h 10 cilvēkiem – 100 eiro
  • 1h 15 cilvēkiem – 150 eiro
  • 2h 10 cilvēkiem – 150 eiro
  • 2h 15 cilvēkiem – 225 eiro

Vienas stundas spēlei minimālais cilvēku skaits ir seši (60 eiro), bet divu stundu spēlei minimālais cilvēku skaits ir astoņi (120 eiro). Visbiežāk cilvēki spēlē 2 stundas, jo ar vienu liekas par maz, bet trijām vairs nepietiek spēka. Un tas ir tīrais spēles laiks, kuram papildus nāks klāt pirmsspēles instruktāža un pēcspēles rezultātu nolasīšana, kas, protams, ir iekļauta cenā.

Vai piedāvājat svinību telpu?

Jā, mēs bez papildus maksas jums nodrošināsim atsevišķu telpu svinībām vai atpūtai. Šajā telpā būs gan galds uzkodām un dzērieniem, gan krēsli. Telpa ir forša, silta un izremontēta. To varēsiet izmantot gan pirms spēles, gan spēles laikā, gan arī stundu pēc spēles beigām.

Cik cilvēki varēs spēlēt?

Minimālais spēlētāju skaits vienai stundai ir seši, bet divām stundām – astoņi. Tomēr mēs rekomendējam spēlē piedalīties vismaz 8 līdz 10 dalībniekiem, jo tad spēle kļūst interesanta. Maksimālais dalībnieku skaits izrietēs no izvēlētā laukuma:

  • Torņakalnā: līdz 30 cilvēkiem
  • Dzirciemā: līdz 45 cilvēkiem

Tas gan nenozīmē, ka visi cilvēki vienlaikus varēs atrasties laukumā un spēlēt. Torņakalnā vienlaikus laukumā varēs atrasties līdz 20 cilvēkiem, bet Dzirciemā – līdz 30 cilvēkiem. Ja spēlēt gribētāju skaits būs lielāks, tad mēs sarīkosim jums turnīru ar trīs komandām.

Kāds ir optimālais vecums?

No savas pieredzes varam teikt, ka minimālais spēlētāja vecums būs 7 līdz 8 gadi, bet maksimālais… Tāda nav. Kamēr vien ir vēlme aktīvi izkustēties un izpriecāties – droši varat spēlēt. Pie mums bieži viesojas arī cilvēki pāri 50 gadiem, kas tāpat ar prieku izbauda šo spēli.

Kas ir ar ēdināšanu?

Mēs nenodrošinām ēdināšanu. Tas nozīmē, ka droši varat ierasties ar saviem ēdieniem un dzērieniem, pasūtīt picu vai kaut ko tamlīdzīgu.

Vai varam apskatīt telpas?

Ja vēlaties, droši pirms spēles rezervācijas varat atbraukt un visu apskatīt klātienē. Galvenais, pirms tam piezvanīt mūsu administratoram un sarunāt savu vizīti.

Kur paliks līdzjutēji?

Reizēm ir situācijas, kad pasākumā tikai daļa izvēlas spēlēt lāzertagu, piemēram, bērni spēlē, bet vecāki – nē. Vai kolektīva pasākumā daļa kolēģu izvēlas palikt malā. Jebkurā gadījumā, jūsu rīcībā visas spēles laikā, kā arī stundu pēc tās, ir svinību un atpūtas telpa, kurā var uzturēties ikviens dalībnieks – spēlētājs vai līdzjutējs.

Vai meitenēm arī patiks?

Visbiežāk šis jautājums tiek uzdots bērnu ballīšu kontekstā, tomēr, mūsuprāt, tas aktuāls ir arī korporatīvo pasākumu kontekstā. Jā, gan sievietes, gan meitenes no visas sirds izbauda šo aktivitāti, jo tas nav peintbols – šeit nav sāpīgu trāpījumu. Šeit ir tikai aktīva izkustēšanās un pozitīva atmosfēra, kas dāmām allaž iet pie sirds.

Vai nodrošināt auto stāvvietu?

Jā, pie abiem mūsu laukumiem, pagalmā, atrodas auto stāvvietas, kurās bez maksas varēs novietot savu auto ikviens pasākuma dalībnieks, spēlējošs vai līdzi jūtošs.

Ar ko atšķiras jūsu laukumi?

Rīgā mēs piedāvājam divus laukumus. Viens no tiem atrodas Torņakalnā, Bauskas ielā 16 (netālu no t/c “Rīga Plaza”), bet otrs – Dzirciemā, Ūdens ielā 23 (līdzās Ķīpsalai). Šajos laukumos ir samērā līdzīgs interjers un atmosfēra – senas rūpnīcas telpas, graffiti zīmējumi, urbāna un tematiska noskaņa, kas lieliski papildina lāzertagu. Atšķiras tikai laukumu izmēri – Torņakalnā laukums ir paredzēts līdz 30 pasākuma dalībniekiem, bet Dzirciemā – līdz 45 dalībniekiem.

Vai būs jāveic priekšapmaksu?

Nē, mēs esam viena no retajām izklaides vietām Rīgā, kas neprasa veikt priekšapmaksu. Tas nozīmē, ka droši varat veikt rezervāciju, un, ja kaut kādu neparedzētu apstākļu dēļ nāksies atcelt spēli, Jūs nezaudēsiet nevienu pašu centu.

Veiciet rezervāciju savlaicīgi!

Pie mums, jo sevišķi ziemas sezonā, veidojas garas rindas vairāku nedēļu garumā. Tas nozīmē, ka ja ar garantiju vēlaties tikt pie sev vēlamā spēles datuma un laika, neatlieciet rezervēšanu uz vēlāku laiku, jo reizēm pat dažu stundu nogaidīšana var beigties ar to, ka kāds cits pasteidzas pirms Jums. Tā bieži notiek ar brīvdienu laikiem.

Rezervāciju aicinām veikt telefoniski!

ZVANĪT: +371 27 339 091

(Rezervācija aizņems tikai 1 minūti)