Lāzerpeintbols

Laipni lūdzam mūsu mājaslapā! Mums lāzerpeintbols ir sirdslieta, un labprāt pastāstīsim Jums mazliet vairāk gan par šo interesanto spēli, gan par mūsu piedāvāto pakalpojumu. Ejot laikam, lāzera peintbols kļūst arvien populārāks un pieprasītāks. To kā izklaides elementu izvēlas gan bērnu ballītēs, gan korporatīvajos pasākumos u.c.

lāzerpeintbols

Labajā pusē Jūs atradīsiet populārākos pasākumu formātus. Visticamāk, Jūs meklējat tieši tos, taču ja nē, uzmetiet aci nedaudz augstāk esošajam satura rādītājam! Tajā Jūs varēsiet ērti pārskatīt rakstā apskatītos jautājumus.

Kas ir lāzerpeintbols

Tas ir mūsdienīgs un oriģināls izklaides vai brīvā laika pavadīšanas veids. Spēles pamatā ir divas komandas, kas savstarpēji sacenšas par punktiem, izmantojot ieročus, kas šāviena gadījumā raida lāzerstaru. Pretinieku spēlētājiem ir īpaši lāzerstaru uztvērēji, kas fiksē precīzu trāpījumu. Spēles galvenais mērķis ir ne tikai neitralizēt pretinieku spēlētājus, bet arī veiksmīgi izpildīt spēles misiju. Misijas mēdz būt ļoti dažādas, un uzvar tā komanda, kurai pirmajai sekmīgi izdodas to izpildīt. Šis process savā varā ierauj ne tikai bērnus un jauniešus, bet arī cilvēkus, kam pensija vairs nav aiz kalniem. Un iemesls tam ir pavisam vienkāršs – spēli caurvij azarts, aktīva atpūta un pozitīvas emocijas. Spēlētājam ir ne tikai jāspēj izturēt fizisko slodzi, bet arī jādomā taktiski un jāspēj darboties komandā. Šeit nav vardarbības, bet gan draudzīgs un sportisks gars, kā ikvienā citā sporta veidā.

Izcelšanās un vēsture

Līdzīgi kā internetam un telekomunikācijām, arī lāzera peintbolam saknes ir meklējamas militārajā nozarē. Septiņdesmito gadu beigās ASV tika izstrādāta īpaša sistēma, ko nosauca par MILES (multiple integrated laser engagement system). Tā sastāvēja no speciālas iekārtas, ko stiprināja pie kaujinieka ieroča un īpaša lāzerstaru uztvērēja. Šos sistēmu izmantoja treniņnolūkos, imitējot precīzu, reāla attāluma šāvienu, kas nenodarīja miesas bojājumus. Šo sistēmu militāri spēki visā pasaulē izmanto arī mūsdienās, tostarp, Latvijas armijā.

Miles system

Desmit gadus vēlāk kādam radās ideja šo sistēmu pielāgot civiliedzīvotāju vajadzībām. Tika radīta spēle laser tag, kas kalpoja kā lielisks izklaides formāts. Par cik izmantotās lāzera tehnoloģijas tajā laikā bija ļoti primitīvas, tad spēli vajadzēja spēlēt tumsā, lai lāzerstaru uztvērēji darbotos, kā nākas. Spēlei nepieciešamais ekipējums bija ļoti smagnējs. Tas sastāvēja no futūristiska paskata ieroča, kas ar vadiem bija pievienots pie vestes. Tā pildīja uztvērēja funkciju. Šāvienus veste fiksēja arī tad, ja tiek tika raidīti šķībi. Kopējais spēles process atgādināja kadrus no filmas “Zvaigžņu kari”. Tāds tas saglabājās desmitiem gadu, līdz beidzot tika veikti dažādi uzlabojumi.

Lāzerpeintbols mūsdienās

Mūsdienās klāt nākušas ir dažādas inovācijas. Piemēram, vadus ir aizstājusi bezvadu tehnoloģija Bluetooth. Ekipējums ir kļuvis daudz vieglāks, parocīgāks un pēc izskata – reālistiskāks. Krāsainos lāzera starus, ko nedrīkstēja iespīdināt acīs, ir nomainījuši veselībai nekaitīgi infrasarkanie stari, kas ar aci vispār nav saskatāmi. Spēles netiek organizētas tumšās telpās, jo tās var organizēt praktiski jebkur un jebkurā diennakts laikā. Arī laika apstākļi šeit nav no svara – infrasarkano staru nokrišņi ietekmē ļoti minimāli, lai neteiktu, ka neietekmē nemaz.

Lāzertags ir izplatījies pa visu pasauli, un regulāri tiek organizēti gan lokāli, gan starptautiski čempionāti. Tajos sacenšas gan komandas, gan valstu izlases. Pērn arī Latvijā tika izveidota lāzertaga asociācija, un esam spēruši pirmos soļus izlases izveides virzienā. Tikmēr šo spēli plaši piedāvā izklaides nozarē. Tā ir interesanta un nav traumatiska, tāpēc bieži kļūst par bērnu ballītes vai korporatīvā pasākuma sastāvdaļu. Interesentu grupas tiekas uz iknedēļas spēlēm, kas tiek organizētas gan parkos, gan mežos, gan militāros objektos. Daži šo spēli uztver ļoti nopietni – iegādājas profesionālu ekipējumu un trenējas, piemēram, Zemessaredzes vajadzībām. Vismaz divas reizes gadā pie mums notiek arī sporta lāzera peintbola turnīri, kur komandas sacenšas par dažādām balvām.

Galvenās priekšrocības

Salīdzinot ar līdzīgiem izklaides formātiem, piemēram, airsoftu un peintbolu, lāzera peintbols nav traumatisks. Neatkarīgi no tā, vai lāzera stars nokļūst uz ādas vai tiek iespīdināts acīs, tas neatstāj pilnīgi nekādu ietekmi uz veselību. Infrasarkanos starus izmanto arī, piemēram, TV pultīm. Tāpat jāuzsver to, ka spēles process nerada traipus nedz uz apģērba, nedz apkārtējās vides. Tas nozīmē, ka spēlēt varētu pat uzvalkā, un, piemēram, ofisā vai skolā. Spēles ekipējums ir viegls un parocīgs. To izmantot varēs gan pieaudzis vīrietis, gan mājsaimniece, gan mazs bērns. Modernās tehnoloģijas ļauj ieroci dažādi programmēt, piemēram, skaņas vai šāviena precizitāti. Var uzstādīt, ka šāvienam ir jābūt ar 10 centimetru precizitāti, un var uzstādīt, ka tam jābūt ar divu metru precizitāti.

lāzera peintbols

Tāpat ir jāatzīmē to, ka precīzs šāviens tiek uztverts pat 250 metru attālumā. Salīdzinājumam – peintbolā precīzs šāviens ir iespējams vien 30 metru attālumā, bet airsoftā – 80 metru attālumā. Šeit nav iespējams arī krāpties, sakot: “man jau nemaz netrāpīja, tāpēc turpināju spēlēt”. Tehnoloģijas fiksē katru precīzo trāpījumu, un pēc, piemēram, otrā, ierocis automātiski tiek bloķēts un spēlētājam ir jādodas atdzīvoties uz savu bāzi. Dzīvību skaitu arī ir iespējams programmēt. Tāpat, kā ir iespējams programmēt ložu un aptveru skaitu. Atšķirībā no peintbola un airsofta, kur par munīciju tiek izgāzta vesela bagātība, lāzertagā tā ir bezmaksas. Tas šo izklaides formātu padara daudz lētāku un interaktīvāku. To var spēlēt jebkur un jebkādos apstākļos. Nav risku tikt pie zilumiem vai citām traumām.

Mūsu piedāvājums

Mēs piedāvājam oriģinālu un atmiņā paliekošu izklaidi Latvijas lielākajā iekštelpu laukumā. Tas atrodas ļoti ērtā atrašanās vietā – Rīgas centrā. Tomēr, ja esat droši par gaidāmajiem laikapstākļiem, varat izvēlēties spēlēt arī āra laukumā. Jebkurā gadījumā, par jums parūpēsies profesionāli instruktori, kas vienlaikus ir arī lieliski pasākumu vadītāji. Viņus raksturo degsme, laba humora izjūta un viesmīlība. Runā, ka tieši spēļu vadītāji vislielākajā mērā ietekmē to, vai pasākums būs izdevies, vai nē. Ja instruktors būs garlaicīgs, tad arī spēle tāda būs. Tieši tādēļ mēs lepojamies ar labākajiem un atraktīvākajiem šīs nozares instruktoriem.

Līdzšinējā pieredze

Pēdējā gada laikā, kopš vērām parka durvis apmeklētājiem, esam apkalpojuši vairāk nekā 6000 klientu. Tas lielā mērā ir pateicoties tam, ka daudzi no viņiem nāk atkārtoti un iesaka šo pakalpojumu arī saviem draugiem un kolēģiem. Esam vadījuši neskaitāmas bērnu ballītes un korporatīvos pasākumus. Tāpat arī trakas vecpuišu un vecmeitu ballītes, dzimšanas dienas svinības. Saviem korporatīvajiem pasākumiem mūs ir izvēlējušies tādi pazīstami uzņēmumi, kā Swedbank, Statoil, Tele2, Viasat u.c. Par cik klientu rindas kļūst arvien garākas, pamazām sākam domāt par papildus laukumu izveidi. Ar esošajiem diviem, acīm redzot, ir par maz.

Laukumu izvēle

Viens no būtiskākajiem kritērijiem, lai pasākums būtu izdevies, ir pareiza un laikapstākļiem atbilstoša laukuma izvēle. Mēs piedāvājam divu veidu laukumus, lai mūsu klienti varētu atrast sev piemērotāko risinājumu. Tiesa, ja mūsu laukumi neliekas gana interesanti, iesakām iemest aci un apskatīt arī mūsu konkurentu piedāvātos lāzertaga laukumus Rīgā un tās tuvumā.

Iekštelpu laukums

Pats populārākais no abiem piedāvātajiem viennozīmīgi ir laukums telpās. Tas ir saistīts gan ar neprognozējamajiem Latvijas laikapstākļiem, gan faktu, ka laukums ir ļoti plašs un interesants. Mēs piedāvājam lielāko iekštelpu laukumu Latvijā. Tā lielākais pluss noteikti ir ērtā atrašanās vieta – Preses nams. Tāpat uzsvēršanas vērts ir fakts, ka par laukuma interjeru ir parūpējušies Latvijas labākie graffiti mākslinieki. Viņu veikums ir kā īsta odziņa, kas spēles procesu padara vēl baudāmāku un gardāku. Laukuma kopējā platība pārsniedz 1200 kvadrātmetrus, un tas sastāv no vairāk nekā 30 dažāda izmēra, savstarpēji savienotām telpām un gaiteņiem.

lāzer peintbols

Griestu augstums pārsniedz septiņus metrus, un, ja neskaita 7 metrus augstos logus, kas nodala vienu laukuma pusi, tad citur gaismu rada jumta logi. Piedāvājam arī naksnīgas spēles, LED apgaismojumā.

Āra laukums

Otrs mūsu piedāvātais laukums atrodas netālu no tirdzniecības centra “Spice”. Tīras un sakoptas pļavas, svaigs gaiss un plašums. Laukumu veido vairāk nekā desmit koka namiņi un citi šķēršļi, piemēram, retro automašīna. Šis laukums lieliski piemērots ir vasaras periodā, kad laiks ir silts, un cilvēkiem gribas uzturēties ārā – svaigā gaisā. Laukums ir interesants – to testējuši un savas rekomendācijas ir devuši Latvijas labākie lāzertaga spēlētāji.

lāzera peintbols rīgā

Liels pluss ir piknika iespējas gan spēles pārtraukumus, gan pēc tās noslēguma. Ja Jums būs tāda interese – varēsiet arī pacept gaļu. Mēs parūpēsimies par ugunskura vietu vai grilu ar oglēm.

Pasākumu formāti

Lāzerpeintbols ir lielisks kā papildinošas elements dažādiem pasākumiem, piemēram, bērnu dzimšanas dienas ballītēm. Spēles process ir aktīvs un interesants, tāpēc patiks gan lieliem, gan maziem!

Bērnu dzimšanas dienas ballītes

Piedāvājam foršas un atmiņā paliekošas bērnu ballītes. Lāzertags bērniem liekas ļoti interesants un saistošs. Tas varētu būt gan straujā spēles procesa, gan rotaļīgās atmosfēras dēļ. Kustēšanās ir liela un smieklu ir daudz! Mūsu instruktori ir vadījuši vismaz 100 bērnu ballītes, un lieliski saprotas ar mazajiem palaidņiem. Piedāvājumā ietilps arī plaša telpa svinībām un pēcspēles pasēdēšanai, kur varēs atjaunot spēkus ar līdzpaņemtajiem gardumiem, un notiesāt dzimšanas dienas torti. Rekomendētais, minimālais spēlētāju vecums – 7 gadi.

Korporatīvie pasākumi

Pazīstami arī kā komandas saliedēšanas pasākumi (angliski – team building). Mēs esam izveidojuši īpašu pieeju, kā ar lāzertaga palīdzību stiprināt jūsu kolektīva sadarbības spējas un savstarpējo uzticību. Speciālas misijas un ārpusspēles aktivitātes. Pieredzējis spēļu instruktors, kas parūpēsies par pozitīvu un azarta pilnu noskaņu. Esam strādājuši ar ļoti lieliem un Latvijā labi pazīstamiem uzņēmumiem. Esam uzkrājuši pieredzi un gatavi strādāt, lai arī Jūsu pasākums izdotos pa pirmo! Mums ir tikai viens uzdevums – darīt visu, lai no kolēģiem izveidotu reālus draugus. Bez tam, šī jums būs reāla iespēja atpūsties no vienveidīgās ikdienas un izmēģināt ko jaunu un oriģinālu.

Vecpuišu un vecmeitu ballītes

Vecpuišu un vecmeitu ballīte ir kā atvadu pasākums, pirms kuģis pamet ostu un iebrauc stipri rāmākos ūdeņos. Dzīve turpmāk solās būt atbildības pilna un prognozējama, tādēļ par tradīciju ir kļuvusi ballīte, kurā izmēģina visādas trakas un interesantas atrakcijas. Mēs parūpēsimies par to, lai lāzera peintbola spēle būtu visnotaļ raiba un spilgtu emociju pārpilna. Interesantas misijas, tematiski kostīmi un speciāla telpa pēcspēles ballītei. Šī ir lieliska iespēja izšaudīties un nenonākt cietumā. Mēs apsolām, ka būs super un atmiņā paliekoši!